O NAS

 

 

Nasz zespół tworzą freelancerzy, którzy posiadają bogate doświadczenie w tworzeniu projektów graficznych dla mikro i małych przedsiębiorstw. Wiemy, że dobry wizerunek firmy jest podstawą do budowania silnej marki, dlatego z największą starannością tworzymy unikatowe projekty graficzne, które pozwalają na wyróżnienie Twojej firmy na rynku.

 

W trakcie pracy nad projektem staramy się w 100% zrealizować oczekiwania naszych klientów, tak aby były zgodne z profilem ich działalności. Na każdym etapie współpracujemy z klientem, dając mu wgląd do postępów prac i możliwość oceny, aby w pełni zrozumieć jego oczekiwania.

 

 

CO ROBIMY?

 

Nasza oferta obejmuje tworzenie logo, identyfikacji wizualnych, stron internetowych i innch projektów, które wchodzą w skład szeroko rozumianego brandingu. Każdy projekt jest wyjątkowy, tworzony od podstaw bez powielania innych prac lub wykorzystywania gotowych szablonów.

 

 

 

 

 

JAK PRACUJEMY?

 

 

01. Wstępna ocena- tutaj następuje nasz pierwszy kontakt. Na tym etapie otrzymujemy ogólne informacje o projekcie.

 

02. Brief, budżet- precyzujesz nam swoje oczekiwania co do projektu. Dowiadujemy się czego projekt ma dotyczyć i jakie są jego założenia.  Ustalamy budżet prac i podpisujemy umowę.

 

03. Praca- na tym etapie przystępujemy do projektowania. W zależności od projektu przedstawiamy kilka propozycji, po czym wybierasz jedną z nich, która dopracowujemy według uwag.

 

04. Zamknięcie- po ostatecznej akceptacji przygotowujemy pliki do wysłania, wystawiamy fakturę i czekamy na wpłatę. W tym samym czasie wysyłamy przygotowane pliki źródłowe.

 

 

CONTACT

 

 

Jeżeli wiesz jak ma wyglądać projekt wypełnij BRIEF  i wyślij go do nas, odpowiemy niezwłocznie.

 

W razie pytań prosimy o kontakt biuro [at] obrand.pl lub +48 500 181 135